masini second hand

Vand electromotor /fiat / lancia - 9937

Publicitate
Cautare Piese Auto Marca Categorie Judet

Acasa » Piese Auto » Fiat » Parti electrice » Bihor

Piese auto - Parti electrice Fiat

270 RON

Vand electromotor /fiat / lancia
Pret: 270 RON
Categorie: Parti electrice
Marca: Fiat
Judetul: Bihor
Nume vanzator: marius
Telefon: 0756574558
Descriere
Vand electromotor MARELLI cod 63223200 compatibil cu codurile:BOSCH 0001113006
BOSCH 0986017031
BOSCH 1703
FIAT/MARELLI 46231531
FIAT/MARELLI 46430785
FIAT/MARELLI 63101002
FIAT/MARELLI 63102007
FIAT/MARELLI 63222889
FIAT/MARELLI 63222936
FIAT/MARELLI 63223200
FIAT/MARELLI 7772459
FIAT/MARELLI 7796598
LUCAS LRS00989
LUCAS LRS989
LUCAS LRT00198
LUCAS LRT198
VALEO 455553
VALEO D6RA59
pentru urmatoarele tipuri de masini:FIAT Brava/vo 1.2 16V 11/1998 -
FIAT Cinquecento Sporting 07/1995 01/1998
FIAT Punto 1.1 55S 07/1995 08/1999
FIAT Punto 1.2 60S 07/1995 08/1999
FIAT Punto 1.2 75S 07/1995 08/1999
FIAT Punto 1.2 85 16V 05/1997 08/1999
FIAT Seicento 1.1 03/1998 01/2000
LANCIA Y 1.1 04/1997 -
LANCIA Y 1.2 16V 04/1997 -
LANCIA Y 1.2 8V 01/1996 -
posibil si alte motorizari
Vand electromotor /fiat / lancia

cod anunt: 9937

Alte piese Parti electrice Fiat din Bihor

Vand electromotor fiat
» Vand electromotor fiat 300 RON
Categorie: Parti electrice
Vand electromotor /fiat / lancia
» Vand electromotor /fiat / lancia 270 RON
Categorie: Parti electrice
 

Alte piese Fiat din Bihor

Vand electromotor fiat
» Vand electromotor fiat 300 RON
Categorie: Parti electrice
Vand macara electrica dreapta spate fiat brava
» Vand macara electrica dreapta spate fiat brava 160 RON
Categorie: Parbrize si geamuri
Vand electromotor /fiat / lancia
» Vand electromotor /fiat / lancia 270 RON
Categorie: Parti electrice

Autoturisme Fiat din Bihor

 

Autoturisme Fiat din tara

Fiat Punto Benzina 2003
» Fiat Punto Benzina 2003 900 EUR
Harghita
Fiat Punto Benzina 2005
» Fiat Punto Benzina 2005 1589 EUR
Brasov
Fiat Stilo Benzina 2005
» Fiat Stilo Benzina 2005 1680 EUR
Bucuresti