masini second hand

0445110083 cod 55192096 injector suzuki fiat lancia opel - 103667

Publicitate
Cautare Piese Auto Marca Categorie Judet

Acasa » Piese Auto » Suzuki » Motor » Bucuresti

Piese auto - Motor Suzuki

200 RON

0445110083 Cod 55192096 Injector Suzuki Fiat Lancia Opel 1.3 JTD 1.3 CTDI 1.3 DDiS
Pret: 200 RON
Categorie: Motor
Marca: Suzuki
Judetul: Bucuresti
Localitatea: Bucureşti
Nume vanzator: dia
Telefon: 0726724139
Descriere
0445110083 55192096 Cod Bosch 0986435078 0 986 435 078 Injector Fiat Lancia Opel Suzuki 1.3 JTD 1.3 CTDI 1.3 DDiS Second Hand, Injectoarele sunt probate .
Compatabile cu:
Fiat Siena
Opel Mariva
Opel Tigra
Suzuki Ignisi II
Suzuki Swift III
Suzuki Wagon R+
Compatabile cu urmatoarele coduri :
Fiat 55176443
Fiat 55184536
Fiat 55192096
Fiat 55192495
Fiat 71791255
Fiat 71794071
Opel 93169113
Opel 93177373
Suzuki 15710 84E60 000
Suzuki 15710-84E60
Opel 93183910
Opel R1590077
Bosch 0 986 435 078
Bosch 0986435078
compatibilă cu:
Fiat Albea
Fiat Doblo
Fiat Idea
Fiat Panda
Fiat Punto
Lancia Musa
Lancia Ypsilon
Opel Agila
Opel Campo
Opel Corsa C
0445110083 Cod 55192096 Injector Suzuki Fiat Lancia Opel  1.3 JTD 1.3 CTDI 1.3 DDiS
0445110083 Cod 55192096 Injector Suzuki Fiat Lancia Opel  1.3 JTD 1.3 CTDI 1.3 DDiS 0445110083 Cod 55192096 Injector Suzuki Fiat Lancia Opel  1.3 JTD 1.3 CTDI 1.3 DDiS 0445110083 Cod 55192096 Injector Suzuki Fiat Lancia Opel  1.3 JTD 1.3 CTDI 1.3 DDiS
cod anunt: 103667

Alte piese Motor Suzuki din Bucuresti

» Dezmembrez Suzuki ignis 300 Euro
Categorie: Motor
 

Alte piese Suzuki din Bucuresti

» cumpar bara fata suzuki ignis 2 Categorie: Caroserie
» Dezmembrez Suzuki ignis 300 Euro
Categorie: Motor
Piese Suzuki ignis
» Piese Suzuki ignis 100 Euro
Categorie: Caroserie

Autoturisme Suzuki din Bucuresti

Suzuki  2007
» Suzuki 2007 1900 EUR
Bucuresti
Suzuki SX4 Benzina 2014
» Suzuki SX4 Benzina 2014 10800 EUR
Bucuresti
 

Autoturisme Suzuki din tara